Zespół dla dzieci "Kosmokwaki" ma na swoim koncie setki zagranych koncertów. Obsługuje zarówno imprezy plenerowe, jak i rodzinne festyny miejskie. Często bywa okrasą imprez zamkniętych, organizowanych przez podmioty prywatne.

Kwakot, Monia, Kwanio to trzy barwne postacie-pluszaki o bardzo dużych gabarytach, charakteryzujące się niezwykłym głosem i wyglądem.

Właśnie rozmiary pluszaków stawiają przed Organizatorem wymóg zapewnienia odpowiedniej przebieralni dla aktorów. Pomieszczenie (namiot) powinno być nie tylko obszerne i wysokie (min. 230cm), ale również zlokalizowane na tyłach sceny lub w miejscu, do którego publiczność ma ograniczony dostęp. Oczywiście chodzi o efekt "przybycia" Kosmokwaków z Kosmolandu na imprezę. Widok przebierających się aktorów i moment przejścia z szatni na scenę zdecydowanie zmniejsza zamierzony efekt.

Koncert prowadzi konferansjerka, mająca świetny kontakt z dziećmi i doskonale organizująca zabawy i konkursy.

Podczas koncertu Kosmokwaki cały czas utrzymują interakcję z dziećmi, znakomicie się prezentują, tańczą i śpiewają swoje piosenki.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia pluszaki potrafią przepięknie zaśpiewać popularne kolędy oraz światowe przeboje, w polskiej wersji językowej, wprowadzające niepowtarzalny, świąteczny nastrój...


Z naszych obserwacji wynika, że dzieci szczególnie chwalą sobie zabawę „Tańce świata”, podczas której poznają muzykę oraz tańce z różnych zakątków globu.

Po koncercie Kosmokwaki wchodzą w tłum rozbawionych dzieci, chętnie się przytulają, rozdają słodycze i pozują do pamiątkowych zdjęć.

Czas standardowego występu to 1 godzina. Do tego czasu należy doliczyć ok. 15 minut pożegnania z dziećmi.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy Państwa do współpracy...

© 2000 - 2024 Zespół muzyczny dla dzieci KOSMOKWAKI
Administratorem serwisu jest FachTech